Cześć!
Te osoby, które już troszkę mnie znają, na pewno widziały zdjęcia z sesji z piękną Weroniką. A Ci, którzy nie mieli okazji jeszcze ich zobaczyć - zapraszam!! Sesja odbyła się w zeszłym roku, a zdjęcia robiła Dagmara z Dafis Studio.
Zapraszam!! :D

Te osoby, które już troszkę mnie znają, na pewno widziały zdjęcia z sesji z piękną Weroniką. A Ci, którzy nie mieli okazji jeszcze ich zobaczyć - zapraszam!! Sesja odbyła się w zeszłym roku, a zdjęcia robiła Dagmara z Dafis Studio.
Zapraszam!! :D

,,Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna"
-Sophia Loren















0 Yorumlar